Ako otvoriť náramok Pandora. Svoj nový prívesok úplne milujete, ale máte problémy s jeho povestne zložitou skrytou sponou? Po príliš častom trápení a štiepaní nechtov by mohol byť čas nájsť jednoduchší spôsob, ako svoj náramok otvoriť. Nebojte sa, zhromaždili sme niektoré z najlepších tipov a trikov na ľahké otvorenie náramku Pandora.

Ako otvoriť náramok Pandora

Ak chcete svojmu šatníku dodať sofistikovaný, farebný a vysoko personalizovaný vzhľad, možno uvažujete o kúpe jedného alebo viacerých náramkov Pandora. Ale s desiatkami kombinácií štýlov náramkov, materiálov a spôn spolu s viac ako 600 rôznymi príveskami, ktoré sú k dispozícii, sa spočiatku môžu zdať možnosti ohromujúce.

Aby toho nebolo málo, niektoré kategórie príveskov sa hodia iba k jednému alebo dvom štýlom náramkov. Niektoré z náramkov sú k dispozícii v obmedzenom výbere veľkostí.

S určitou praxou môžete svoj náramok Pandora rýchlo a bezpečne otvoriť pomocou nástroja, ktorý máte vždy po ruke – nechtom na ruke. Postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

– Držte perličku tak, aby spona smerovala k vám.
– Umiestnite ukazovák na záves pod sponou, aby ste ju mali podopretú.
– Prilepte miniatúru do otvoru a zatlačte, kým sa sponka neotvorí. Ak máte sponu na hlaveň, sponu zatočte, keď na miniatúru vyvíjate tlak v drážke.
– Ak stále máte ťažkosti, jednoducho stlačte druhú miniatúru na druhý koniec drážky a stlačte obidva nechty súčasne. Nezabudnite stlačiť namiesto vypáčenia, aby ste si nezlomili nechty.

Samozrejme, možno nebudete vždy chcieť použiť necht – možno ste si nechali urobiť manikúru, alebo sú vaše nechty príliš krátke, aby sa do nich vošli. Preto sme tiež zhromaždili niektoré z najlepších spôsobov, ako otvoriť sponu bez použitia nechtov.

Ako Môžem Otvoriť Svoj Šperk, Náramok Pandora, Bez Použitia Nechtov?

Ako pravdepodobne viete, náramky Pandora sú elegantným a moderným náramkom so šarmom. K elegantnému náramku môžete pridať zmysluplné kúzla – napríklad materské kamene svojich blízkych alebo astrologické znamenia – a vytvoriť tak šperk prispôsobený takmer každému oblečeniu. Tento elegantný náramok však má tiež zapínanie ukryté v jednej z korálok. Táto skrytá spona je skvelá, pretože dodáva náramku hladkú neprerušovanú čiaru, ale jeho otváranie môže byť veľmi ťažké.

Môžete si kúpiť otvárač náramkov Pandora, Používanie otvárača náramkov je jednoduché – nájdite sponu, vložte okraj kvetu do štrbiny a zatlačte. Pracka sa vysunie a umožní vám zapnúť a vypnúť náramok a ľahko meniť kúzla. O to lepšie je, že slúži ako roztomilý pôvab pre váš mobilný telefón a zaistí, že tam bude vždy, keď ho potrebujete.

Pandora Rose náušnice a klipy, ktoré by ste chceli otvárať a zatvárať skúste si vybrať z webu

Rose náušnice a klipy

Ak nechcete utrácať peniaze za špeciálny otvárač náramkov, môžete použiť iné predmety s úzkym okrajom, ako napríklad:

Jednoducho použite: Gitarové trsátko, Zadná strana na cvočku, Pilník na nechty

Jednoducho použite ktorúkoľvek z týchto položiek, ako by ste použili otvárač na nechty alebo náramky. Buďte opatrní pri všetkých predmetoch, ktoré by mohli potenciálne pošmyknúť a poraniť si ruku.

Ked ho nosíte: Pomocou prstov ruky bez náramku pevne držte sponu na hornej časti zápästia. Palcom tej istej ruky zasuňte necht do štrbiny. Ak máte otvárač náramkov, držte ho medzi palcom a ukazovákom tej istej ruky a vložte ho do otvoru pre sponu. Pevne stlačte, kým sa spona neotvorí. Môže to trvať niekoľko pokusov, ale zistíte to za chvíľu!

Ak chcete zapnúť svoj náramok Pandora, vložte hrot náramku do spony a zapnite sponu a stláčajte ju, až kým nebudete počuť cvaknutie. Ak sa nedá ľahko uzavrieť, uistite sa, že hrot náramku je úplne v spone a nebráni blokovaciemu mechanizmu. Hrot náramku je trochu tvarovaný ako huba a chcete sa uistiť, že „hríbový vrchol“ je úplne v zapínaní, aby ste ho mohli zavrieť okolo užšej časti.

Ak máte náramok Pandora s otvorenými odkazmi, môžete si jeho prispôsobenie prispôsobiť pomocou predlžovača náramku. Pre štýly ako hadia retiazka alebo náramok bohužiaľ nie sú k dispozícii predlžovače.

Zakúpte si nástavec na náramok s odkazmi v rovnakom kovovom prevedení, farbe a štýle, ako je váš náramok.

– Pomocou klieští otvorte posledný článok predlžovača náramku a pripevnite ho k prijímaciemu krúžku spony (ten malý krúžok na spone, ku ktorému sa pripája zvyšok náramku). Odpojte koniec náramku od prijímacieho krúžku.
– Dajte si náramok okolo zápästia a zistite, koľko času musí ešte trvať pre vaše pohodlie. Počítajte odkazy, aby ste vedeli presnú dĺžku, a potom náramok zložte.
– Pomocou nožníc na drôty odstrihnite ďalšie články a ponechajte iba potrebnú dĺžku.
– Pomocou klieští otvorte posledný článok predlžovača a pripevnite ho na koniec náramku.

Touto metódou môžete pridať rozšírenie ku ktorémukoľvek inému náhrdelníku alebo náramku. Len sa uistite, či sa nástavec perfektne hodí k vášmu náramku, aby bol efekt plynulý.