Prečo Maria Orsic a členovia Thule a DHvSS tajili projekt budovania Vril v tajnosti? Úžasný aspekt príbehu spočíva čiastočne v tajnosti jeho konštrukcie. Prečo mnoho členov Thule a DHvSS, ktorí investovali do projektu, boli pro-vojnoví, pro-Hitlerovskí a niektorí boli mimoriadne fanatickí nacisti, skryli vesmírnu loď Márie Orsič pred Albertom Speerom, Himmlerom a Luftwaffe?
Pre mnohých z nás je to nepochopiteľné! Dokonca absurdné. Nie naozaj.

V roku 1917 nemecké médium Maria Orsic tvrdila, že dostávala mimozemské správy v dvoch pre ňu úplne neznámych jazykoch:

a – v nemeckom templárskom skripte.
b – v jazyku Ana’kh

Časť textu v jazyku Ana’kh pripomínala ugaritsko-sumersko-akkadské klinové písmo a ďalšie časti sa javili ako rané fénické spisy v podobe Byblos písma. Počiatoční obyvatelia Blízkeho východu, Blízkeho východu, Anatólie a Indie boli Ana’kh považovaní za jazyk Anunnaki bohov.

Správy mimozemšťanov sa netočili výlučne okolo vesmírnych lodí, UFO a mimozemského života vo vesmíre; ale tiež zahŕňalo informácie ohýbajúce myseľ o budúcnosti ľudstva, pôvode ľudstva, organizovaných náboženstvách, judaizmu, kresťanstve, biblických písmach, Božom koncepte (alebo idei), viacerých susedných a paralelných vesmíroch, koncepcii Duše, vzostupe pád starých a nových národov, druhá svetová vojna a dokonca nevyhnutná tretia svetová vojna.

Albert Pike nikdy nepredpovedal tri svetové vojny, jr to blud!

Mimozemské správy z Aldebaranu obsahovali informácie a predpovede o budúcich technológiách, cestovaní v časopriestore, náboženstve, ezoterike a samozrejme technické údaje o tom, ako postaviť prvé UFO na Zemi.

V ezoterických kruhoch a prostrediach vysielania sa všeobecne verilo, že Máriina spoločnosť Vril, ona sama, Traute, Gudrun, Sigurn a Heike zostali v neustálom kontakte s mimozemšťanmi zo slnečnej sústavy Aldebaran a s bytosťami svetiel zo súhvezdia Býka od roku 1917 do roku 1945.

Pred koncom roku 1945 a rozpadom nacistického Nemecka Maria Orsic opustila Nemecko na mieste určenia, čo vedelo len málo dôveryhodných spolupracovníkov a nasledovníkov.

Maria Orsic, Vril, Albert Speer, Himmler

Všetko tajili z mnohých dôvodov:

Prvý dôvod: Vedeli, že akonáhle si Heinrich Himmler uvedomí existenciu stroja, prevezme ho, skonfiškuje stroj a vyhodí ich.

Druhý dôvod: Mnohí verili, že Mariin stroj bude možné po vojne použiť ako nadzvukové transatlantické lietadlo, ktoré prinesie veľa ziskov; bol to nakoniec revolučný vynález, fantastické lietadlo, ktoré svojou koncepciou, rýchlosťou a originalitou neprekonalo a neprekonalo.
Grosso modo, chceli chrániť svoje investície.

Tretí dôvod: Mnohí stále verili, že Mariine lietadlo nebolo stopercentne spoľahlivé a ak Himmler riadi projekt a zistí, že nefunguje tak, ako by chcel, tento šialenec ich bez váhania vylúčiť, pretože bol známy za jeho krutosť a brutalitu v zaobchádzaní s inými inžiniermi a vedcami, ktorí buď zlyhali v pridelených projektoch SS, alebo nepriniesli také výsledky, aké Himmler očakával; tento muž bol monštrum, zabil mnohých vedcov, ktorí vo svojej zlej a skrútenej mysli nedodali.

Takže strach zo zabitia Heinrichom Himmlerom bol jedným z hlavných dôvodov utajenia najvyššieho tajomstva projektu.

Štvrtý dôvod: Vedeli, že Speer začal znárodňovať súkromné ​​spoločnosti a továrne a získavať civilných inžinierov; Ich stroj, úsilie, investície a najmä ich sloboda tak bude úplne pohltená hitlerovským vojnovým strojom.

Piaty dôvod: Tento posledný dôvod prišiel v tejto ságe oveľa neskôr.

Tí, ktorí si uvedomili, ako sa veci za oponou a na bojiskách začali meniť v prospech spojencov, začali veľmi premýšľať.

Odpovedá Mária Orsič:

Sú UFO akýmsi tajným americkým vojenským programon?

Odpoveď: 95% UFO, ktoré ľudia vidia, je nemeckej výroby.

Stále premýšľam a pýtam sa sám seba, ako to, že ľudia na to nedokážu prísť ?! UFO nie sú tajnými americkými remeslami, pretože ak by boli, armáda a vláda Spojených štátov nám ich nedovolia vidieť. Nebudú zobrazovať UFO plávajúce a vznášajúce sa nad našimi domami, budovami, mestami a supermarketmi.

Držali ich skryté a tajné a mimo nášho dohľadu. Takže odpoveď je NIE, UFO, ktoré tancujú naše baletné tóny nad našimi hlavami, nie sú Američania!
Prípadne mimozemšťania?

Nikdy viac. V minulosti áno!

Záver: Vidíme nemecké UFO. Prečo sú tu teda? Prečo napádajú náš priestor?
Dr. von Braun už odpovedal na otázku: Zastrašovanie. A Dr. Teller povedal prezidentovi Harrymu Trumanovi: Je to výzva … je to obťažovanie. (A odvolával sa na nacistický Nový svetový poriadok).

V apríli 1948 boli generálovi Vandenbergovi zaslané intenzívne vyšetrovania a hodnotenie nemeckých UFO, ako aj nedávne správy o pozorovaní UFO, pretože v tom roku mal generál na starosti všetko, čo sa týkalo UFO. Správy obsahovali veľmi jasné fotografie UFO, nové svedectvá nemeckých vedcov a správy svedkov (piloti a vojaci, ktorí UFO videli).

Generál tieto správy odmietol a uviedol, že pozorovania UFO a účty svedkov by sa nemali a nemali brať vážne pre nedostatok dôkazov. Inými slovami, kategoricky odmietol všetko!

Prečo generál neveril vlastným ľuďom? A prečo diskreditoval odborné hodnotenie vojenských odborníkov?

Ale nie? Nie, dámy a páni, generál veril všetkým slovám v správach, chcel však stroskotať na najrôznejších príbehoch o UFO a zabrániť svedkom v hlásení akýchkoľvek vecí o UFO, vrátane jeho vlastných mužov.

Ďalej nariadil svojim ľuďom, aby opísali pozorovania UFO ako hoaxy, aby zdiskreditovali a zosmiešnili všetkých, ktorí hlásia pozorovania UFO.
Okrem toho sa vyhráža kapitánom, majorom a plukovníkom, ktorí sledujú a overujú pozorovania a dôveryhodné správy týkajúce sa UFO, a oznámi im, že budú poslaní pred súd !!

Áno! Vedeli o Vril Márie Orsič, nemeckých UFO a ich povojnových tajných základniach.

Počas druhej svetovej vojny posielalo Nemecko flotily ponoriek, lodí a exotických kozmických lodí (UFO) do ich neoficiálnej kolónie Neu Schwabenland v Antarktíde a na ďalšie tajné miesta a podzemné základne známe iba Heinrichovi Himmlerovi, generálovi Kammlerovi a elite ich vojenských vedcov.

Zasvätené osoby, ako aj americké a britské spravodajské služby potvrdili, že tieto podzemné tajné základne Nemci po vojne neskôr použili ako svoje nové veliteľstvo a stredisko pre svoje UFO.
Spisy o spisoch, ktoré spojenci skonfiškovali na tajných nemeckých základniach v pohorí Harz, Durínsku a Peenemünde, odkazovali na polohy Antarktídy.

OSS a vojenské spravodajstvo Spojených štátov zostavili zoznamy a dokumentácie o vysoko pokročilých typoch a nových triedach povojnových nemeckých UFO, ktoré boli postavené na týchto miestach. V roku 1950 jedno z tajných memoránd CIA odhalilo, že vysoko pokročilý typ Vril Maria Orsic a dve nové triedy nemeckých UFO, ako aj UFO pozorované nad USA a Európou pochádzajú z nového nemeckého ústredia Antarktídy.

V roku 1951 Sovietsky zväz a USA tajne a spoločne vyslali do Antarktídy dve výpravy, ktoré mali špehovať nové povojnové nemecké centrá UFO a obrovské podzemné továrne v Neu SSchwabenlande.

Popri ohromných centrách UFO v Neu Schwabenlande založili povojnoví nemeckí vedci aj tajné továrne na UFO v odľahlých oblastiach Kanady; toto potvrdili:
Dr. von Braun,
Major Erich Hatmann,
Erna Flegal,
Rudolph Schriever,
Dr. Hermann Oberth,
General Dr. Walter Dornberger,
Dr. Heinrich Richard Miethe,
Dr. Albert Kochendoerfer,
Dr. Bruno Wolf Bruckmann,
Robert Seamans (Associate NASA Administrator),
Walter Haeussemann (NASA Director of Astrionics Division), Major General John Barclay, and of course, by Lt. Colonels Walter and Reimar Horten.

A čo mimozemské UFO, ktoré zbadal Kenneth Arnold?

Ufogolisti sú si úplne istí, že to, čo Arnold videl, boli mimozemské UFO?

Odpoveď: 24. júna 1947 odštartoval Kenneth Arnold z letiska Chehalis. O 15:00 spozoroval nad Mount Rainier 9 striebristých lietajúcich objektov. Odhadovaná rýchlosť lietajúcich strojov: 1300 míľ za hodinu.

Čo videl?

Ufológovia tvrdia, že Arnold videl mimozemské UFO. Mýlia sa ako obvykle!
V skutočnosti videl formáciu 9 German Horten 229.

Nemecká replika UFO Horten 229 (alias Hitlerov tajný stíhač), ktorá bola koncom roka 2008 znovu navrhnutá a vyrobená inžiniermi z firmy Northrop Grumman.
Maria Orsic, Vril, Horten 229

Pôvodné nemecké lietajúce krídlo Horten 229, ktoré sa nachádzalo v tajnom sklade vlády USA mimo Washingtonu D. Vláda USA ho tajila viac ako 50 rokov.

Nemecká kozmická loď bola zhabaná počas posledných dní vojny americkou armádou v prísne tajnom zariadení neďaleko Frankfurtu nad Mohanom v Nemecku.

Aircraft Limited of Canada
The USA-Canada UFO, manufactured and financed by Avro Aircraft Limited of Canada. The CIA, and the United States Air Force.


Ak napíšete v googli meno tejto dámy tak sa vám zobrazí iba 318 výsledkov hľadania. Katastrofa…

Urývok z knihy Maximiliena De Lafaette – Aldebaran Vril