Inteligentné hračky pre veľké deti, s čim sa hrajú školáci. V základnej škole sú vychovávané tak, ako nikdy predtým. Porozumeli svetu okolo seba a teraz sa pohybujú smerom k osvojovaniu si schopností, ktoré ich kedysi napádali, ako napríklad chytanie futbalu alebo zapletanie vlasov priateľom.

Hračky pre školské deti, Stirling Engine

Toto je tiež čas, v ktorom sa uplatňujú talenty a záujmy, štvorročné dieťa, ktoré si užívalo čas na rozprávanie, môže mať rád čítanie; päťročné dieťa, ktoré počúvalo hudbu, by mohlo chcieť hrať na klavíri.

Fyzické schopnosti, ako napríklad veľká a jemná motorika, sa zdokonaľujú. Deti sa učia jazdiť na bicykloch a kĺzať sa na skateboardoch. Umenie a remeslá sa stávajú zložitejšími a dieťa môže tráviť hodiny tkaním náramkov priateľstva alebo kreslením komiksov.

Vzájomné vzťahy nadobúdajú väčší význam a vaše dieťa by sa mohlo viac zaujímať o hry so spolužiakmi ako s vami. Pamätajte však na to, že aj keď vaše dieťa dospieva, ste stále najdôležitejšou kamarátkou – skúste sa teda vybojovať každý druhý. Rodinné večery pri hrách sú jedným zo spôsobov, ako dostať všetkých dohromady.

A teraz je ten správny čas vyskúšať nové dobrodružstvá, ako napríklad jazdu na bicykli v teréne, ktoré deti nemohli robiť, keď boli menšie, a aby ich teraz mohli robiť bezpečne, potrebujú tvoj dozor.

Inteligentné hračky pre školopovinné deti a dospelých

Švihadlo. Preskakovaním lana s priateľmi sa deti učia striedať a vychádzať s rovesníkmi. Všetko to skákanie a požadovaná koordinácia podporuje veľký motorický rozvoj a zručnosti pri riešení problémov.

Kartové a spoločenské hry. Karetné hry ako „vojna“ alebo „bláznivé osmičky“ a stolné hry ako dáma alebo šach učia o stratégii, obratech, pravidlách vyjednávania a fair play. Podporujte spoluprácu a pomôžte dieťaťu naučiť sa zvládať emócie, ktoré prináša víťazstvo aj prehra.

Hudobné nástroje. Naučenie hrať na klavíri, husliach, gitare alebo inom nástroji podporuje počúvanie a jemnú motoriku a pomáha budovať schopnosti pozornosti.

Vedecké hračky. Chemické súpravy, ďalekohľady, ďalekohľady alebo iné hračky, ktoré podporujú objavovanie a riešenie problémov, pomáhajú zlepšovať matematické a prírodovedné schopnosti a pomáhajú rozvíjať fantáziu.

Dieťa pozerajúce do mobilu; bloky na skladanie batoliat; predškolák maľujúci vodovými farbami, všetko sú to činnosti, ktoré sa dajú robiť samostatne. Ale nepodceňujte svoju rolu. Nakoniec ste to vy, kto ste mobil položili, zapli a povzbudili svoje dieťa, aby ho nasledovalo. Ste to vy, kto svojmu dieťaťu prvýkrát ukázal, ako tieto bloky skladať. A keď sedíte vedľa seba so svojimi deťmi a maľujete, vyfarbujete alebo čítate príbeh, venujete im pozornosť, ktorú potrebujú, aby si vybudovali sebaúctu, cítili sa milovaní a bezpeční.

Hračky sú nástrojom, ktorý pomáha deťom rozvíjať sa, ale tento rast podporujú rodičia.

Hračky pre dospelých a váčšie deti nájdeme na webe Engine Kits:

External Combustion Engine Model Toy

Inteligentné hračky pre dospelých,  deti, tento rast podporujú rodičia

Model Kit Engine Motor Educational Toys, Stirling Engine Kits

Svet sa pre predškolákov stáva magickým miestom bez hraníc – a predškoláci sú pánmi a tvorcami toho všetkého. Mnoho detí v tomto veku si myslí, že majú magické sily a môžu bojovať s „príšerami“ a vyhrávať alebo sa z nich stať princezná, víla alebo iné náladové stvorenie.
Model Kit Engine Motor Educational Toys, Stirling Engine Kits, Predškolák vás často vtiahne do fantázie a očakáva, že sa budete hrať spolu.
Predškolák vás často vtiahne do fantázie a očakáva, že sa budete hrať spolu. V tomto období sa tiež môžu „objaviť“ imaginárni priatelia. Tento typ fantasy hry je pre rozvoj detí rozhodujúci, pretože im pomáha pracovať na svojich strachoch, úzkostiach, nádejach a snoch.

Svet je tiež javiskom, takže počítajte s tým, že budete počuť veľa slov „mama, otec, pozeraj!“ keď sa váš predškolák učí jeden nový trik za druhým a hľadá váš súhlas a podporu pre nové úspechy. Túžba spojiť sa s ostatnými sa rozširuje aj na priateľov, keď sa deti v predškolskom veku začínajú učiť o vzájomnej spolupráci a zdieľaní.