Recenzie cestovných batohov ako sme si to prečitali. Vyhráva Peak dizajn Travel batoh je premyslený jednoduchý dizajn preplnený použiteľnými funkciami. Táto taška je inovatívnym zázrakom, od odnímateľných remienkov po remene až po systém magnetických zväzkov popruhov. Tak tnto je vraj najlepsši, lebo pena s vysokou hustotou v bedrovom páse a ramenných popruhoch je taká pohodlná, že si sotva uvedomíte, že máte na sebe batoh, bez ohľadu na to, aký ťažký ho máte. Všetko na tejto taške je vysoko prispôsobiteľné. Ramenné popruhy a bedrový pás sú na obratlíku a úhľadne sa uzamknú za magnetickou chlopňou, aby sa zabezpečilo, že z tašky pri nepoužívaní nič zbytočne nevisí. Zipsy a kompresné gombíky pomáhajú minimalizovať jeho objem na kratšie výlety, aj keď úplne dobre zapadnú pod úplne rozšírené sedadlo lietadla. Spoločnosť Peak Design tiež vyrába príslušenstvo pre vybavenie fotoaparátu, ktoré sa bezchybne synchronizuje s taškou.

Ktorý cestovný batoh je dobrý, ten čo máme doma

Aj keď je táto taška bohatá na funkcie a pohodlná, nerobili by sme svoju prácu správne, ak by sme si nenašli čas a nenašli na taške niečo, na čom by sme sa mohli zlepšovať. Zistili sme, že mu trochu chýbal faktor veci. Samotná taška je na svoju veľkosť trochu ťažká a kvôli tuhej štruktúre sme sa do nej zmestili len toľko. Ak hľadáte jedno balenie na prepravu všetkého a všetkého, čo potrebujete na dlhú cestu, možno budete hľadať inde. Táto taška je tiež mimoriadne drahá. Pre správneho používateľa to však stojí za to. Táto taška nás nesmierne potešila všade, kam sme ju vzali, a tak si vyslúžila naše najlepšie ocenenia.

Druhý najlepší obľubená značka Osprey a model Porter 46

Osprey Porter 46 ukradol show s prístupnú cenu a jeho kompresné popruhy jedinečný kazajky. Mohli by sme zabaliť hlavný priestor až po okraj a ešte ho stlačiť natoľko, aby sme ho mohli používať ako štandardné puzdro na prenášanie. Priama bunda pokrýva všetky zipsy okrem jedného na odkrytej strane tašky. Vďaka tomu je veľmi bezpečný, takže vreckári sa doň budú ťažko vkrádať, kým bude na chrbte. Má veľmi podporné puzdro na notebook, strategicky umiestnené na zadnom paneli kvôli zvýšenej bezpečnosti. Tento balíček by urobil zázraky niekomu, kto cestuje do zahraničia s výbavou a množstvom oblečenia.

Najlepšie cestovné batohy, Peak Design, Osprey,Rei

Aj keď sa systém pásov ľahko a prehľadne zastrčí, je to systém typu všetko alebo nič. Pretože ramenné popruhy zacvakávajú do bedrového pásu, musíte ho zapnúť, aby ste mali funkčné ramenné popruhy. To dáva väčšinou zmysel, ale pretože ide o o niečo väčší cestovný batoh, radšej by sme boli schopní nasadiť jeden bez druhého. Kompresný systém je efektívny, ale ak nie je vak plný, môže sa cítiť veľmi objemne. Aj keď poskytuje určitú bezpečnosť, zbytočne sa podieľa aj na vstupe do ktorejkoľvek z vnútorných vreciek. Celkovo je to však veľmi užitočná taška, ktorá je pekná aj cenovo dostupná.

Tretí najlepší je REI Co-op Ruckpack 40

Ak často cestujete s ťažkým vonkajším náradím , zúžený tvar batohu REI Ruckpack môže byť to, čo hľadáte. Zipsy zhora nadol umožňujú ľahký prístup a strategické zabalenie, zatiaľ čo zúžený tvar podporuje všetok ťažký výstroj, aby zostali dole na základni. Pomáha brániť tomu, aby bol obal príliš ťažký, čo môže spôsobiť nerovnomerné rozloženie hmotnosti a spôsobiť užívateľovi nepohodlie alebo nerovnováhu. Zistili sme, že to bola dokonalá taška typu lietadlo-k-skalný útes na cesty, keď vás tlačí čas alebo priestor. Pohodlný systém popruhov je úplne skladný na dlhé cesty autom alebo pri kontrole tašky a ľahko prístupné a usporiadané bočné vrecká sú skvelé pre vaše cestovné potreby.

Rei Co-op to je naša značka najpredávanejšich bicyklov Co-op tejto firmy nájdete ich na webe:

Road Best Hybrid Bikes

Aj keď oceňujeme organizáciu bočných vreciek, zistili sme, že niektoré menšie vrecká vo vnútri tašky sú príliš plytké na to, aby sa do nich dalo skutočne niečo vložiť. Téma plytkého vrecka siaha po dve vrecká na fľašu s vodou po stranách. Väčšina veľkostí fliaš sa zmestí, ale nie je zvlášť bezpečná, ak vak nie je zvislý. Zistili sme tiež, že tvrdším vankúšikom si chvíľu zvykáte, takže sa nečudujte, keď po prvom nasadení balenia pocítite mierne nepohodlie. Nepohodlie trvalo iba niekoľko použití a potom sme zistili, že balenie bolo veľmi pohodlné a mimoriadne podporovalo.