Krém na nohy pri turistike. Krémy, oleje, keď sú vaše chodidlá utrápené. Vyzerá že to cíti celé vaše telo. Chodidlá každý deň veľmi namáhajú a zatiaľ čo ich trenie krémom môže upokojovať a udržiavať ich hebké, je to najlepší spôsob starostlivosti o nohy, aby ste ich z času na čas postavili a chodili čo najviac naboso. To, čo nohy unavuje a dáva im kurie oká, kôpky a drsnú pokožku, nie je len státie, ale ich vtesnanie do často zle sediacich topánok a neskutočne vysokých podpätkov. Osvedčená kozmetika pre dámy Benefit BADgal BANG!

Krém na nohy v turistike, keď sú vaše chodidlá unavené, BADgal BANG!

Bežný krém na nohy obsahujú veľa rovnakých zložiek ako iné telové, majú však tendenciu byť koncentrovanejšie, aby prenikli cez hrubšiu a niekedy suchšiu pokožku na chodidlách. Dobre padnúce a podporné topánky, dobré držanie tela, máčanie nôh v upokojujúcom kúpeli, občasné odpočívanie s nimi a ich masírovanie pomocou aromaterapeutického oleja spôsobí obrovský nárast. rozdiel od vášho blaha od základu. Zvážte tieto alternatívy starostlivosti o nohy:

Doprajte svojim chodidlám masáž. Urobte to tým, že sa obrátite na profesionálneho reflexológa, ktorý môže byť veľmi obohacujúci a má aj ďalšie zdravotné výhody. Nervy a kanály (alebo „reflexné body“) v chodidlách sú spôsobom, ako stimulovať ďalšie časti tela, napríklad vaše vnútorné orgány. . Na získanie týchto výhod však nemusíte byť profesionál alebo ísť na odbornú prípravu.

Vytvorte jednoduchú olejovú zmes zo 75 ml (5 lyžičiek) ľahkého oleja, ako je mandľový alebo marhuľový olej, a zmiešajte 20 kvapiek éterického oleja podľa vášho výberu (mäta pieporná, bergamot, mandarínka, levanduľa, tymián a pačuli). pomocou tohto prostriedku doprajte každému chodidlu povzbudivú 10-minútovú masáž, pričom venujte osobitnú pozornosť miestam, ktoré sa cítia boľavo alebo citlivo. Po dokončení si dajte pár ponožiek a vyložte si nohy na niekoľko minút.

Vytvorte peeling na chodidlá. Trochu soli zmiešajte s takmer akýmkoľvek základovým olejom (olivový a hroznový sú dobré) a týmto môžete pôsobiť na suché oblasti nôh. Na skutočne tvrdé alebo hrubé miesta so suchou pokožkou namočte nohy na 10 minút a potom odstráňte suchú šupinatú pokožku pomocou prírodnej pemzy.


Podobne ako chodidlá, trpí aj vaša poko6ka na tvári. preto použivajte osvedčenú kozmetiku napríklad Benefit BADgal BANG!

Objemová riasenka BADgal Bang!


Vyskúšajte kúpeľ éterických olejov. Ak ste veľmi unavení a vaše chodidlá sú veľmi boľavé, skúste si ich namočiť do teplého, plytkého kúpeľa (urobí to jednoduché plastové umývadlo) solí Epsom. Stačí pridať hrsť do vody a zamiešať, aby sa zabezpečilo, že sa rozpustia. Prípadne si môžete urobiť luxusnejší kúpeľ na chodidlá s teplou vodou a zmesou éterických olejov, ako je levanduľa, pačuli a santalové drevo.

Aby ste rovnomerne rozptýlili oleje vo vode, pridajte mlieko a poriadne ich premiešajte. Ak trpíte svrbením nôh alebo nohou športovcov, skúste do vlažného kúpeľa na nohy pridať 125 ml octu. Pre ľahkú povzbudzujúcu masáž chodidiel vložte kamienky do plytkej nádrže, podlejte studenou vodou a chodidlami po nich prechádzajte pomaly a pevne po dobu 10 minút.