Sexuálne zneužívaníe detí v diecézach Vatikánu. Kancelária štátneho generálneho prokurátora v Pensylvánii zverejnila zhruba 900-stranovú správu, ktorá obsahuje spolu s exponátmi viac ako 1300 strán o sexuálnom zneužívaní v štáte Pennsylvánia: Harrisburg, Allentown, Pittsburgh, Greensburg, Erie, a Scranton (diecézy Philadelphia a Altoona-Johnstown boli zámerne vylúčené, pretože podobné vyšetrovania už prebehli v Obamových rokoch bez veľkého spravodajstva v bežných médiách).

Vyšetrovanie trvalo 70 rokov a dokumentovalo okolo 300 kňazov, ktorí zneužili najmenej 1 000 obetí, ale toto je zjavne iba vrchol ľadovca. Ako sama veľká porota priznala verejnosti, katolícka cirkev bola nútená odhaliť, že sú tisíce obetí.

Toto je len malá časť masívneho satanského zatajovania organizovaného katolíckou hierarchiou v Pensylvánii a vo zvyšku USA, ktoré by v prípade úplného odhalenia mohlo ohroziť samotnú existenciu katolíckej cirkvi v USA, čo ešte raz demonštruje, že je to oveľa horšie, ako sme si kedy dokázali predstaviť.

Sexuálne zneužítie detí v katolíckej cirkvi, Satanistické kulty Vatikánu

To je ďalší možný dôvod na umlčanie a deplatformáciu Infowars v roku 2018, okrem ich podpory zbraní, ktoré chce Nový svetový poriadok v blízkej budúcnosti zúfalo eliminovať, aby mohli bez odporu vystreliť, svoju robotickú armádu ovládanú satanskou AI, ako urobili v Dubaji v roku 2017. Dubajská polícia investuje veľké prostriedky do umelej inteligencie, aby pomohla predpovedať kriminalitu a nehody, zmierniť dopravné zápchy a dokonca aj výkonné roboty, ale je to samozrejme iba začiatok tejto nadchádzajúcej nočnej mory.

Pokiaľ ide o projekt Alexa Jonesa, je to hlavné nezávislé spravodajstvo v USA, ktoré v posledných rokoch vyšetruje skutočné zlo katolíckej cirkvi, takže sa stále považuje za veľkú hrozbu pre jezuitmi riadený Nový svetový poriadok, ktorý chráni všetky elitné pedofilné siete fungujúce po celom svete.

Napríklad YouTube už využil niekoľko stratégií na potlačenie obsahu, ktorý jeho majitelia označili za „konšpiračný“, „nenávistný“ alebo inak v rozpore s hodnotovým systémom spoločnosti v Silicon Valley – vrátane demonetizácie videí a deplatformácie kontroverzných tvorcov obsahu, ako sú InfoWars.

Vatikánski satanisti zneuživajúci malé deti, by si mali zbaliť 5 zhnitých slivák a zmiznúť za mrežami do konca života. 5 zhnitých slivák sa im zmestí aj do malých batohov 🙂 Ako im to prichystal náš kamarát na internete Batohy na notebook Osprey

Boja sa, takže používajú cenzúru, špinavé triky a taktiku podobnú gestapu ako pri nedávnom zatknutí Rogera Stonea, aby umlčali pravdu, pretože slová sú pre nový svetový poriadok jezuitov samozrejme nebezpečnejšie ako zbrane.

Pamätajte, že pennsylvánska veľká porota je presvedčená, že skutočný počet detí, ktoré nepodali správu alebo ktorých sťažnosti na katolícku cirkev boli stratené, je v tisícoch.

O tomto píše web ktorý pozná Lea Lyom Zagamiho Rozenkruciáni, Sir Francis Bacon, Leo Lyon Zagami

Nie tisíc, ale tisíce ďalších, a stalo sa to preto, že sa čas od času veľa brutálnych obetí nedokázalo vyjadriť k vypovedaniu katolíckej cirkvi zo strachu pred odvetou zo strany Vatikánu a kedysi mocnej katolíckej komunity, ktorá zahŕňa aj taliansku a Írska mafia, ktorú často používajú katolícka cirkev a jezuiti, na umlčanie svojich odporcov alebo na zakrytie svojich škandálov. Americkí katolícki biskupi, ktorí teraz vyjadrujú „hanbu a smútok“ za túto novú kapitolu nikdy nekončiaceho škandálu s pedofíliou, sú, bohužiaľ, rovnakými pokrytcami, ktorí kedysi pomáhali krytiu